Заміський ресторанно-готельний комплекс «Вілла Віта»

 • villavita7
 • villavita1
 • villavita2
 • villavita3
 • villavita4
 • villavita5
 • villavita6

Place Category: Банкетні зали, Готельно-ресторанні комплекси, Ресторани, і Заміські комплексиPlace Tags: віта поштова, готельно-ресторанний комплекс, і ресторан

Profile
Profile
Photos
Reviews
 • Вілла Віта – один з кращих заміських ресторанно-готельних комплексів столиці України, розташований в 8 км від КП по шосе Київ-Одеса. Заклад справді є розкішним і респектабельним, за що високо цінується гостями, і в першу чергу завдяки шикарній кухні ресторану. Вона поєднує в собі європейську кухню, елементи українських традицій і нові кулінарні технології. Практично все тут власного виробництва – м’ясні делікатеси, соління, соуси, конфітюри, морси і лимонади, вся випічка і навіть майонез. Талановитий шеф-кухар перетворює все, навіть саме елементарне, в неповторний шедевр. Шеф регулярно оновлює і удосконалює меню, погодившись з думкою гостей.

  Вілла Віта – це ідеальний ресторан для весілля, ювілею, корпоративу, дня народження і просто відпочинку всією сім’єю, з друзями та коханими. Територія комплексу дивує величезними просторами, на яких розташовані шість прекрасних банкетних залів для весілля. Головний зал ресторану може вмістити 220 гостей, а для фуршету до 300 гостей. Затишок в ньому додають кілька сферичних диванних зон і писаний камін, також присутній більярдна зона, активний бар, м’яка зона біля концертного майданчика. Ще один банкетний зал – “Дзеркальний”, що вміщає до 80 гостей – дуже затишний, оформлений в пастельно-золотистих тонах. Окремий вхід і власна гардеробна кімната забезпечують повну автономність від інших гостей комплексу.

  У внутрішньому дворі ресторану знаходиться мальовниче озерце з фонтанами і містком, на якому так люблять фотографуватися наречені, альтанки, тераса на 90 персон, спеціальна біла альтанка, розрахована на 35 персон, з усією необхідною весільною атрибутикою, яка також використовується для проведення виїзної весільної церемонії і , звичайно ж, казкова біла карета.

  Вілла Віта надає своїм гостям високий рівень сервісу, забезпечений професійною командою, оригінальне оформлення залів ресторану, допомога в організації святкової розважальної програми, роблячи все невимушено і в той же час зі смаком.

  Будь ласка, підтримайте нас:
 • Leave a Review

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *