All Ресторани

Будь ласка, підтримайте нас:
  • Ресторан Lalaland (ex. Samogon BBQ Bar) на Березняках

    Танцювальний ресторан LaLaLand – новий та надзвичайно цікавий заклад в Києві, який вам обов’язково варто відвідати. Заклад спеціалізується на стравах європейської, азіатської та грузинської кухні. Танцювальний ресторан Лалаленд – це цікавий простір, в якому гармонійно поєднуються європейські ресторанні традиції та танцювальний настрій, який подарують кращі Cover-гурти України в тандемі з професійними ді-джеями. Інтер’єр Read more [...]

  • Ресторан «O`gorod (Огород)»

    Щоб забути про проблеми і втекти з міста, заповненого шумом машин та пилом, досить заглянути в квітучий оазис – ресторан O`GOROD. Це розкішний смарагдовий сад, наповнений тишею і свіжістю, світлом і чудовими рослинами. Меню закладу продовжує концепцію: тут пригощають чудовими стравами з локальних продуктів, а також ексклюзивними винами і радують вишуканою подачею.

  • Коктейль-бар OblackO в Вишневому

    Коктейль-бар OblackO знаходиться недалеко від Києва, в Вишневому. Через велику кількість нових великих житлових комплексів в закладі завжди багато відвідувачів: грає розслаблююча музика, а в атмосфері витає спокій і умиротворення.