Топ-5 ознак, що ви занадто багато витрачаєте на продукти

Головна / Новини / Топ-5 ознак, що ви занадто багато витрачаєте на продукти

Ніхто не любить витрачати грошей більше, ніж потрібно. Але багато людей часто не можуть оптимізувати свій бюджет та перестати спускати гроші на вітер. GastroGuide вирішив розібратися, як витрачати менше грошей на продукти, і які ознаки того, що ви залишаєте в магазині занадто багато.

Є однозначні ознаки того, що ви занадто багато грошей витрачаєте на їжу в магазинах.

Топ-5 ознак, що ви занадто багато витрачаєте на продукти
Топ-5 ознак, що ви занадто багато витрачаєте на продукти


5 ознак того, що ви занадто багато витрачаєте на продукти

  1. Перша ознака – це те, що в вашому холодильнику багато зіпсованих продуктів. Загляньте туди прямо зараз. Знайшли залежаний помідор? Згнилий болгарський перець? Або ще гірше – м’ясо з немачним ароматом? Вам слід переглянути своє ставлення до покупки їжі.
  2. Друга ознака теж лежить на поверхні. Ви не складаєте список покупок. Звичайно, віртуозні господині зазвичай йдуть в супермаркет або на базар з чіткою картиною, розуміючи, що їм потрібно для приготування того чи іншого. Але якщо ви не зараховуєте себе до таких, то потрібно задуматися про те, щоб писати список покупок. У смартфонах для цього нині безліч корисних додатків.
  3. Третій пункт сімейний. Якщо члени сім’ї купують одне і те ж, то ймовірність того, що продукти пропадуть, а гроші витрачені марно, зростає. Тому потрібно обов’язково узгоджувати вищезазначені списки покупок.
  4. Якщо ви відкрили холодильник після вчорашнього потужного походу в супермаркет, і не знаєте, що приготувати, хоча полки забиті різними овочами, фруктами, м’ясом, рибою та іншими запасами, то подумайте про те, щоб змінити ситуацію з цим четвертим пунктом. Або ви зовсім не вмієте готувати і планувати, або робите імпульсивні покупки… У будь-якому випадку, так не годиться. Подивіться на свої витрати і розберіться, які інгредієнти вам дійсно потрібні для приготування улюблених страв, а які можна не купувати.
  5. П’ята позиція теж проста. Якщо ви не їсте приготовану їжу, а викидаєте залишки, то вам варто переглянути обсяги їжі, які ви готуєте. Часте відвідування кафе і ресторанів та відсутність гостей – ось деякі причини неправильних розрахунків. Але якщо вам не очевидно, скільки протягом, скажімо, двох днів з’їсть один з членів вашої сім’ї, то краще уточнити і враховувати це при приготуванні їжі.

Як витрачати менше грошей на продукти?

Спробуйте складати список покупок, а не бездумно купувати товари по акції та вироби в яскравих упаковках, які просто сподобались вам візуально. Хоча якщо їсти не товар, який швидко псується, на який зараз ціна знижена по акції, і який ви часто купуєте, то є сенс придбати відразу кілька одиниць про запас. Визначтеся з необхідною кількістю їжі для всіх членів сім’ї і спробуйте оптимізувати свої витрати на продукти. GastroGuide.in.ua бажає вам удачі!

Будь ласка, підтримайте нас:

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *