Нове блакитне вино – революція чи гидота?

Головна / Новини / Нове блакитне вино – революція чи гидота?

Виробники їжі та напоїв останнім часом, очевидно, шукають блакитний океан. У термінології бізнесу це означає, що підприємці намагаються НЕ потіснити конкурентів, а створити нові ринки. Очевидно, в таких пошуках і народилося яскраве синє вино. GastroGuide.in.ua розповідає докладніше.

Іспанський виробник випустив вино яскраво-синього кольору, яке явно більше нагадує молодіжний слабоалкогольний напій, аніж благородний продукт бродіння винограду.

Синє вино без барвників?

У вині під брендом “Gik live”, як не дивно, немає хімічних барвників. У ньому використаний природний відтінок антоциана, пігменту, що міститься в шкірці винограду. Виробники попрацювали разом з інженерами хіміками з Університету Країни Басків, щоб виділити його і надати подібний колір вину.

Виробники ж вважають, що це не просто вино, а ціла революція в сфері виноробства. Вони просять забути про те, що людство знає про вино, вийти за рамки уявлення про вино, як про кров Христа. Це вино, в першу чергу, створювалось для молоді. Про це навіть назва свідчить — Gik (гік) – молода людина з дивностями, яка захоплена чимось незвичнім.

Правила споживання вина і тонкощі дегустації, які людям нав’язують сомельє, теж не важливі. Потрібно просто взяти і спробувати вино приємного та яскравого блакитного відтінку. Створили ж його для того, щоб повеселитися та струснути цю галузь. Щоб запропонувати щось зовсім нове, такий собі блакитний океан в прямому і переносному сенсах цього слова.

10 євро за пляшку блакитного

Пляшка такого вина на сайті продавця коштує 10 євро. Хоча при замовленні 12 пляшок, вартість однієї становитиме трохи більше 6,5 євро, тобто близько 200 гривень. Вино вже можна замовити в США, Великобританії і країнах Європи. У той час, як деякі чекають його з нетерпінням, інші спробували та насолоджуються смаком.

Правда, не всі відгуки такі однозначні. Журналісти Independent, наприклад, порівняли вино з рідиною для полоскання рота, яка є в кабінеті кожного дантиста. А деякі користувачі соцмереж просто назвали нове блакитне вино “гидотою”.

А що ви думаєте про таку дивну новинку?

Будь ласка, підтримайте нас:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *