Long Island Iced Tea – сухий закон або холодний розрахунок бармена?

Головна / Новини / Long Island Iced Tea – сухий закон або холодний розрахунок бармена?

Саме час поговорити про один з найміцніших та найвідоміших коктейлів сучасності? GastroGuide.in.ua розповідає про напій, народжений сухим законом. Лонг-Айленд айс ті – історія та рецепт коктейлю.

Long Island Iced Tea
Long Island Iced Tea

«Лонг-Айленд айс ті» дійсно може закрутити голову. Адже в його склад входять відразу і горілка, і текіла, і джин, і ром, і лікер Тріпл-сек.

Лонг-Айленд

Бармени часто можуть трохи зневажливо ставитися до гостя, який замовляє цей коктейль. Адже вони вважають, що такий клієнт прийшов “просто напитися, не відчувши смаку алкоголю при цьому”. Але кому, власне, яке діло? Так, і приготувати його легко можна вдома.

Long Island Iced Tea
Long Island Iced Tea

Рецепт Long Island Iced Tea

  • 30 мл горілки;
  • 30 мл білого рому;
  • 30 мл текіли;
  • 30 мл лікеру Тріпл-сек;
  • 30 мл лимонного соку;
  • 100-120 мл кока-коли;
  • лід в кубиках;

Візьміть френч-прес, наповніть його льодом, потім вилийте всі складові і трохи перемішайте.

Long Island Iced Tea
Long Island Iced Tea

Три історії Лонг-Айленд айс ті

Як завжди буває з найвідомішими коктейлями, історія походження цього покрита пилиною невідомості. Є чотири популярні версії його народження.

Перша полягає в тому, що таким чином в кафе під час сухого закону в США намагалися його обійти і робили вигляд, що це просто чай з льодом.

Друга версія полягає в тому, що нібито жителі Нью-Йорка, частина якого розташовується на острові Лонг-Айленд, любили позмагатися. Гра полягала в тому, що потрібно було йти вздовж Лонг-Айленду та випивати в кожному барі. Хто доходив до кінця вулиці, той ставав переможцем.

Дізнавшись про гру, бармени перших барів придумали новий коктейль, в якому змішувалися аж чотири види міцного алкоголю. Таким чином, всі гравці стали залишатися в перших закладах, бо йти далі сил у них вже не було.

Long Island Iced Tea
Long Island Iced Tea

Третя версія романтична. Коктейль за нею винайшов бармен Роберт Батт. До нього в бар часто ходив клієнт, який любив пригубити. Але коли напивався, ставав некерованим.

Його кохана дівчина висунула ультиматум – вона або алкоголь. Він вибрав кохану. На одній з вечірок дівчина дозволила йому пити лише чай з льодом, а коли вона відлучилася в туалет, той попросив бармена додати в чай ​​міцного спиртного. Бармен же налив все, що попалося йому в той момент під руку.

Так само говорять, що коктейль придумав бармен Крег Вейсман на молодіжному весіллі в барі курортного містечка Грейт-Нек, а після вже навчив барменів популярного клубу OBI цієї рецептури.

Яка версія вам більше до душі? Вибирайте!

Будь ласка, підтримайте нас:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *